W dniu 8 października 2009r., przy pięknej pogodzie, na stadionie CSiK w Garwolinie rozegrany został finał powiatowy w piłce nożnej chłopców, rocznik 1995 i młodsi „Piłkarska Kadra Czeka”. W turnieju startowały cztery drużyny.

Oto ostateczne wyniki turnieju:

1. Mazowsze Miętne - trener Janusz Kowalski,

2. Wiga Garwolin - trenerzy Andrzej Stępień, Mariusz Żak,

3. Wilga Miastków - trener Olaf Wader,

4. Drakon Górzno - trener Cezary Krzyśpiak.

Najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został Kacper Kowalski ze zwycięskiej drużyny Miętne, za co otrzymał pamiątkową statuetkę z rąk byłego, znanego piłkarza a obecnie V-ce Prezesa klubu Wilga Garwolin Witolda Trzmielewskiego. Wszystkie drużyny otrzymały puchary a zawodnicy trzech najlepszych drużyn pamiątkowe medale.

Głównym organizatorem był jak zwykle niezawodny Stanisław Buszta. Zwycięzcy awansowali do turnieju regionalnego, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przypominamy, że w ubiegłorocznej edycji turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” zwycięzcy – zawodnicy Wilga Garwolin, zwyciężyli w turnieju regionalnym a na szczeblu wojewódzkim zajęli drugie miejsce.